Biblion na Světě knihy 2019

Biblion na Světě knihy 2019

Ve dnech 9.-12. května 2019 se v Praze na Holešovickém výstavišti koná mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy – a naše nakladatelství Biblion chce být u toho!

Nenechte si tento knižní svátek ujít ani vy. Najdete nás v levém křídle Průmyslového paláce ve stánku číslo L 702. Pro prvních pět zájemců dokonce máme jednodenní vstupenku zdarma – stačí nám napsat zprávu na Facebooku. A protože Svět knihy letos slaví 25. narozeniny, máme pro vás další dárek: 25% slevu na všechny naše tituly! Můžete se těšit na různá vydání Bible21, na akční komiksovou Hero Bibli, na knihy Tima Kellera, N. T. Wrighta, Jana Husa, Martina Luthera a mnoho dalších. Chybět nebude ani Parabible – aktuální a provokativní převyprávění evangelijních příběhů z pera Alexandra Fleka.

V závěru veletrhu Vás srdečně zveme na autorské čtení a diskusi s autorem Parabible. Vedoucí kulturní redakce České televize, Petr Vizina, vyzpovídá teologa a překladatele Alexandra Fleka a spolu s vámi se bude ptát, jak by mohl vypadat Ježíšův příběh, kdyby se odehrál dnes. Kniha bude k dispozici s veletržní slevou a můžete si ji případně nechat rovnou podepsat. Těšíme se na Vás v neděli 12. 5. ve 14h v Autorském sále v levém křídle Průmyslového paláce.