Biblion se připojí k Světovému dni knihy. Nabídne mimořádné slevy na duchovní literaturu

Biblion se připojí k Světovému dni knihy. Nabídne mimořádné slevy na duchovní literaturu

Nakladatelství Biblion se připojí k oslavám Světového dne knihy, který od roku 1995 vždy 23. dubna organizuje UNESCO na podporu čtení, vydávání knih a autorských práv. Od středy 19. dubna do neděle 23. dubna nabídne Biblion mimořádné slevy na své tituly.

Světový den knihy a autorských práv je oslavou knihy a jejího nenahraditelného dopadu na lidský život. Ať už jde o vzdělávání, kulturu, odpočinek nebo spiritualitu, čtením obohacujeme svůj vnitřní svět a objevujeme cesty k proměnám i toho vnějšího.

Jako nakladatelství jsme si vědomi, že naše ediční plány mají vliv na naše čtenáře. S tímto zřetelem se snažíme vydávat právě takové tituly, které mají čím oslovit, povzbudit nebo dokážou nasadit toho správného brouka do hlavy. Ať už je to moderní překlad Bible21edice Dennodenně nebo Malá edice klasiků, staráme se, abychom vydávali texty, které se dotýkají čtenářovy reality.

Každoročně 23. dubna se po celém světě konají oslavy, jejichž cílem je ocenit význam knih. Datum určilo UNESCO podle úmrtí světových autorů Williama Shakespeara a Miguela de Cervantese. Je to i den úmrtí sv. Jiřího (23. dubna 303), který podle legendy porazil draka, který si postavil hnízdo na prameni zásobujícím město Kyrénu. Třeba nás tato legenda může zavést na myšlenky, co za obludu sedí na našich životadárných pramenech.

Při příležitosti Světového dne knihy jsme pro vás připravili mimořádné slevy na všechny tituly z kategorie duchovní literatura. Pořiďte si bestseller Parabibli: Tiskovou zprávu o našem prezidentovi Ježíši z Nošovic s 30% slevou, ožehavou knihu Svatý sex: O spiritualitě a sexualitě na ostro s 40% slevou nebo Kapesního průvodce Biblí s 50% slevou.