Tipy na Vánoční dárky z Biblionu

Tipy na Vánoční dárky z Biblionu

Potřebujete inspiraci na vánoční dárky? Připravili jsme pro vás knižní tipy, abyste sáhli po tom pravém pro vaše blízké. A když budete chtít poradit, neváhejte se nám ozvat.

Nevšední čtení Písma s iluminou

Mezi mladými čtenáři Bible roste zájem o fenomén Bible journalingu, tj. tvoření do Bible. S výtvarnými pomůckami v ruce se čtení proměňuje v nevšední zážitek, během kterého čtenáři reagují na biblický text ilustracemi a kaligrafií přímo do Bible. Estetický rozměr studia Bible motivuje k novému, pomalejšímu čtení se zaměřením na detail.

Více

Darujte Bibli na celý život

Luxusní provedení Bible21 vázané v pravé kůži se zlatou ořízkou je ideální jako hodnotný dárek na celý život. Exkluzivní kvalita zpracování, vazba v jemné kůži, formát pohodlně padnoucí do ruky a balení v dárkovém boxu.

Více

Putnovy modlitební knížky pro nemodliče

Během pandemie v roce 2020 spojil Martin C. Putna svůj literárně-kritický talent s kazatelským povoláním a výběrem z díla Karla Čapka Skoro modlitby započal sérii modlitebních knížek, aby se „nemodliči mohli modlit a kostelní nechodiči měli kam chodit pro útěchu“. Putnovy modlitební knížky pro nemodliče jsou příležitostí modlit se nově a hluboce spolu s inspirativními osobnostmi českého literárního světa 20. století.

Více

Píseň písní pro studenty lásky

Číst tuto sbírku milostných veršů je jako projít se rozkvetlou zahradou. Osvěžit se granátovými jablky, vínem, medem a kořením. Oslavit lásku v mnoha jejích podobách. Nechat se jí proměnit. K rozjímání nad tou nejpůvabnější ze všech písní zve husitská farářka Martina Viktorie Kopecká.

Více

Nevšední obaly na Bible

Vyrábíme nevšední obaly na Bible21 vytisknuté na 3D tiskárně nebo třeba ušité z banneru, který dříve zakrýval budovu Národního muzea v Praze.

Více

Dárek pro vás – připravte se na Vánoce

Tajemství Vánoc – existuje vůbec ještě? Příběh o Ježíšově narození zná přeci každý zpaměti. Timothy Keller nabízí nové čtení dobře známého vyprávění. To, o čem jsme už tolikrát slyšeli, staví do nového světla a to, co bylo zapomenuté, znovu objevuje. Nabízí se nám možnost znovu zaslechnout dobrou zprávu: Bůh proměňuje svět svou blízkostí, která nikoho nenechává stranou.

Více

Prohlédněte si další tituly v našem e-knihkupectví.