Vánoce v Biblionu

Vánoce v Biblionu

Milí přátelé,

na závěr podivného roku nás čekají i netradiční Vánoce. Dočkáme se vánočních bohoslužeb, bude bezpečné navštívit rodinu a jak se dělá Advent bez Rybovky? Raději si připomeňme vánoční skutečnosti, které se bohudíky nikdy nemění: Bůh z lásky k nám poslal na svět svého jediného Syna— a nejlepším vánočním dárkem je dobrá kniha!

Bible21

A my vám nabízíme rovnou Knihu knih. V naší nabídce najdete Bible všech formátů — od velké rodinné po kapesní, od měkké nebo pevné vazby po Bible v umělé i pravé kůži. Paleta barev sahá od černé přes přírodní tóny po korálovou červeň a růžovou. Nově na našem e-shopu najdete také nabídku několika typů kožených a eko obalů na Bibli21. Obaly šijeme pouze v českých dílnách.

Obaly na Bible21

Kapesní průvodce Biblí ke každé Bibli21 jako dárek

Nevíte, kudy se do Knihy knih začíst? Až do Vánoc vám jako dárek přidáme ke každé zakoupené Bibli21 také „návod k použití“ — praktického Kapesního průvodce světem Starého a Nového zákona a jejich knih. Akce platí do 23.12. nebo do vyprodání zásob.

Paradárek

Někdo to rád para. Příznivcům soudobého převyprávění evangelijních příběhů Parabible nabízíme pod stromeček hned několik sestav vánočních balíčků. Nakombinujte si za skvělou cenu příběh Ježíše z Nošovic ve svých oblíbených formátech (papír, e-kniha, audiokniha) — a získáte výhodný Paradárek hned pro několik svých blízkých.

Ještě jste si nevybrali? Na našem e-shopu najdete vhodné dárky

pro profesionální i hobby teology,
pro akční děti,
pro snoubence,
pro nemodliče,
pro aktivisty,
pro čtenáře znamení doby,
pro ty, koho štvou pohádky s čerty,
pro milovníky nejapných dárků (jenže nakonec se vyklube vynikající text!)
i pro ty, kdo za jeslemi vidí stát kříž.

Pokud váháte, napište nám — poradíme!: info@biblion.cz

Pokud už máte nakupování dost, přidejte se zítra 25. listopadu v 18 hodin k naší online debatě o kontroverzní novince Láska vítězí. Kniha čeří vodu a u kulatého stolu se sejdou zajímaví hosté.

Přejeme vám z redakce Biblionu nadobyčejně pokojný Advent, době navzdory.

Jak píše prorok Izaiáš ve svém vánočním proroctví: Soužená země nezůstane v tmách!

Jana z Biblionu